Hakkımızda

Hakkımızda

Humartaş; Yenilenebilir Enerji Uzmanı

Dünya’da ve Türkiye’de ihtiyaç duyulan sektörlerin başında gelen enerji sektörü, Humartaş Yapı ve Enerji’ nin ana faaliyet alanını teşkil etmektedir.

Dinamik ve uzman kadromuz sayesinde önemli yatırımlar gerçekleştirilerek, kuruluşumuz sektörde hızlı bir ivme kazanmıştır. Sektöre girdiği ilk andan itibaren kaliteyi birincil prensip olarak kabul eden kuruluşumuz, zoru başarma azmi sayesinde de kısa süre de enerji ve inşaat sektörlerinde piyasada güvenilen bir şirket olmayı başarmıştır.

Kurumsal

Humartaş Yapı ve Enerji’ nin faaliyet alanları; İnşaat, Enerji ve Dış Ticaret’tir.

  • Mühendislik, gayrimenkul, inşaat sektörlerinde danışmanlık ve yatırım ortaklığı,
  • Dış Ticaret alanında ürün karmasını geniş tutarak; çeşitli ürünlerde ithalat ve ihracat yapmak,
  • Enerji ve elektrik sektöründe de ise; yatırımlar gerçekleştirmek, Lisanslı Hidroelektrik Santralleri (HES), Rüzgar Enerjisi Santralleri (RES) ve Güneş Enerjisi Santralleri (GES) projeleri geliştirmek ve danışmanlık ile yatırım desteği sunarak işin ilk sürecinden son aşamasına kadar hizmet sunmaktır. Lisanssız elektrik üretiminde ise 1 MW Güneş Enerjisi Santralleri projeleri geliştirilmektedir.

Enerji sektöründe faaliyetlerimizin temel noktasını yenilenebilir enerji oluşturmaktadır. Temel amacımız hizmet sunduğumuz kişi ve kurumlarla karşılıklı fayda çerçevesinde hareket etmek ve en iyi hizmeti sunabilmektir.

Prensiplerimizin başında; kalite gelmekte ve bunu hizmet, şeffaflık, dürüstlük ve karşılıklı katkı sağlama anlayışları takip etmektedir.

Humartaş Yapı Enerji, faaliyet gösterdiği alanlarda uluslararası standartlara tabii kalarak, çevreye zarar vermeyecek tesisler inşa ederek ve müşterilerine dürüstlük prensibinden ödün vermeden çalışmalarını yürütmeyi kendine ilke edinmiştir.